Zaproszenia

Z kto.klodzko.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

6 CZERWCA 2019 - SPOTKANIE AUTORSKIE z Ireną Klimaszewską i Jackiem Adamowskim

W czwartek 6 czerwca w Filii „Pod Pegazem” PiMBP w Kłodzku o godz. 17.00 będziemy mieli okazję porozmawiać o książce z autorami tekstu i ilustracji do ksiązki "Valeska. Opowieść o powstaniu grodu kłodzkiego", którą w maju wydało Kłodzkie Towarzystwo Oświatowe. Na spotkanie autorskie zapraszają: Jadwiga Rogalska (PiMBP) i Janusz Laska (KTO). Jak zwykle nie zabraknie dobrego domowego ciasta, kawy i herbaty.

Poprawione-www spotkanie.jpg


9 CZERWCA 2019 godz. 18.00 - Duszo ma Pana chwal

"Duszo ma Pana chwal" - koncert z okazji XV- lecia Diecezji Świdnickiej

wykonawcy: Kłodzki Chór Concerto Glacensis, Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Kłodzku, Chór i Orkiestra Projektu "Sygnał Miłosierdzia"

soliści: Magdalena Zagrodna-Salamon, Ewelina Bochen, Agnieszka Bartkiewicz, Klaudia Brzezińska, Iwona Żak

dyrygują: Katarzyna Mąka oraz Kacper Birula

fortepian: Natalia Figiel

niedziela 9 czerwca godz. 18.00 kościół p. w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kłodzku - wstęp wolny

WwwDuszaomaPanachwal.jpg


11 CZERWCA 2019 - SPEKTAKL TEATRALNY "VALESKA"

We wtorek 11 czerwca o godz. 10.00 w Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Kłodzku grupa teatralna z Jaszkowej Dolnej działająca pod opieką artystyczną Anny Kuleszy i Agaty Zwardoń zaprezentuje spektakl teatralny inspirowany bajką Ireny Klimaszewskiej "Valeska. Opowieść o powstaniu grodu Kłodzkiego". Sądzę, że jest to świetna propozycja dla dzieci i dorosłych, po prosty dla każdego. Szczególnie ciepło zapraszamy bancie z wnukami. Nie zabraknie też innych atrakcji! Wstęp wolny.

Www spektakl.jpg

Kłodzkie Towarzystwo Oświatowe jest organizacją pożytku publicznego

Wspieraj lokalne organizacje!

Aglomeracje miejskie są bogate a prowincja biedna - dlatego warto wspierać małe lokalne stowarzyszenia - wtedy na prowincji zostanie więcej pieniędzy na podejmowanie ważnych dla środowiska lokalnego inicjatyw. Takim stowarzyszeniem na Ziemi Kłodzkiej jest Kłodzkie Towarzystwo Oświatowe, które od 24 lat na różne sposoby wspiera rozwój dzieci i młodzieży z naszego regionu. Każda darowizna na cele statutowe KTO trafia w formie projektów edukacyjnych i społecznych, wsparcia finansowego, konkursów, lekcji śpiewania, wystaw, Amatorskiej Ligi Koszykówki, Orlika, pieszych rajdów górskich, obozów narciarskich, treningów wrotkarzy lub wydawnictw edukacyjnych do młodzieży Ziemi Kłodzkiej. Przekaż swój 1 % podatku PIT na Kłodzkie Towarzystwo Oświatowe, bowiem na duże i mocno reklamujące się w mediach warszawskie, krakowskie oraz wrocławskie fundacje i stowarzyszenia wpłaca setki tysięcy osób, do małych prowincjonalnych i słabo reklamujących się organizacji trafia niewiele pieniędzy. Na Ziemi Kłodzkiej trudniej jest również o wsparcie osób prywatnych, niż w wielkich aglomeracjach miejskich, gdzie średnie zarobki są przecież o wiele wyższe niż na prowincji. Przekaż darowiznę na cele statutowe Kłodzkiego Towarzystwa Oświatowego, bowiem organizacje w dużych miastach (np. Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku) mają potężnych sponsorów. W dużych miastach ulokowane są przecież centrale dużych firm, koncernów i banków. Na Ziemi Kłodzkiej trudniej o wsparcie przez firmy.

Kłodzkie Towarzystwo Oświatowe 57-300 KŁODZKO ul. Daszyńskiego 12

KRS 0000092490

NIP883-14-25-812

REGON 890419913

Konto: BGŻ o/Kłodzko 30 2030 0045 1110 0000 0254 8240

Wpłacając na konto KTO prosimy o wpisanie w rubryce cel: działalność statutowa KTO

1-Rajd-4.jpg 002-listopad.JPG 06a.JPG